Ретроспективи
21 Листопада 2023
21 листопада Українська спілка супервізії і коучингу разом з європейськими колегами з ANSE святкує Європейський день супервізії та коучингу.
В Україні активний розвиток і зростання попиту на супервізії спостерігається останні два роки, саме у воєнний час підвищена увага до працівників, відбувається пошук інструментів і методів, застосування яких:
▪︎сприяє відновленню здібностей персоналу та адаптації до нових складних умов,
▪︎допомагає подолати стресові та інші життєві ситуації,
▪︎запобігає емоційному вигоранню.
Сьогодні ,всі члени УССК, дійсні й асоційовані, є залученими в реальних проектах і програмах, націлених на допомогу фахівцям, котрі працюють на першій лінії з людьми чи потребують допомоги, це і соціальні працівники, й освітяни, і медики, а також , безпосередньо, люди, постраждалі через війну.
Велика подяка всім, хто використовує свої знання для зміцнення соціально-психологічного стану українців, застосовує і впроваджує сучасні інструменти супервізії для підвищення стресостійкості людей,що поруч.
Європейський день супервізії та коучингу – це день впевненості в нашій професії супервізора на шляху подолання складних викликів сучасності. Бажаємо всім професійного зростання та впевненості у власному шляху розвитку.

Серпень 2023
Літня школі у Ризі

Жовтень 2019
Захист курсової роботи Марії Гоянюк і Марти Грибальської 08.09.19

Жовтень 2019
Черговий інтеграційний мікс навчальних груп на семінарі Лілії Кайверт (Гетеборг, Швеція) по супервізійній роботі в контексті вторинної травми


Вересень 2019
2-й випускний колоквіум з нагоди захисту курсової роботи Марії Гоянюк і Марти Грибальської.
Модуль з Йоахімом Зауером “Гуманістичний підхід у супервізії та коучингу” та “Супервізія/коучиг новоспечених менеджерів” з Елізабет Альдер

Травень 2019
Модулі київського проекту в НаУКМА “Супервізія у різних сферах. Супервізія в аналітичному підході” Тренери: Елізабет Альдер та Зігі Татшль

Березень 2019
Модуль Гуманістичний підхід у супервізії із Йоахімом Зауером

Квітень 2019
Світлана Муравська першою пройшла процедуру самооцінки в рамках менеджменту якості (QM), істина підтверджена ‘вустами немовлят’ ))

Березень 2019
Модуль Аналітичний підхід у супервізії з Зігфрідом Татшлем

Березень 2019
Інтервізійна пір-група у травні 2019

Березень 2019
Модуль по роботі з групами 2-го (київського) освітнього проекту в кооперації з НаУКМА з Елізабет Альдер (Відень) і Пером Вольфрумом (Берлін)


Жовтень 2018
В рамках комплексної програми з розбудови потенціалу надання психосоціальної підтримки спеціалістами державних та недержавних організацій за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) відбувся перший етап навчання супервізорів за стандартами ANSE. Українських фахівців зі сфер освіти, соціальних послуг та охорони здоров’я Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей навчали тренери-супервізори з Латвії (ІнесЕ Станкус-ВіШа/ Рига) та Литви (Артурас Малінаускас /Вільнюс; Зільвінас Ґаіліус /Каунас). Частина учасників цього освітнього проекту продовжує навчальну програму за стандартами УССК/ ANSE.


Жовтень 2018
Генеральна асамблея ANSE, рішення про дійсне членство УССК.
Делегатами були тодішні Голова і Секретар УССК – Руслан Гошовський і Ольга Пашко


Серпень 2018
1-й випускний колоквіум повної супервізійної освіти за стандартами ANSE
1-а дев’ятка дійсних членів УССК із повною завершеною освітою за стандартами ANSE

Червень 2018
Найміксованіший склад з усіх груп на модулі Міке Воогд (Нідерланди) “Супервізія в контексті травми”






Лютий 2018
Робоча поїздка до Відня на запрошення Австрійської спілки супервізорів (ÖVS) для ознайомлення з результатами проекту вироблення спільних європейських рамок компетенцій супервізії та коучингу ECVision та здобуття досвіду індивідуальних навчальних супервізій у австрійських колег. Організатори з австрійської сторони – незмінна патронесса нашої супервізійної освіти Елізабет Альдер і голова австрійської спілки супервізорів Міхаела Юді (на першому фото).


Жовтень 2017
Модуль у Гештальт-підході з Надею Висс (Відень). З барабанною імпровізацією від музикотерапевта Олександра Львова


Жовтень 2017
Модуль Елізабет Альдер по роботі з менеджерами.

Жовтень 2016
Модуль по роботі з організаціями з Вольфґанґом Кнопфом (Відень).

Листопад 2015
Об’єднання трьох коучингових груп в одну супервізійну для продовження освіти – модуль з Елізабет Альдер по роботі з малими та великими групами.

Серпень 2015
Перша участь наших делегаток, Вілени Кіт і Світлани Муравської, у Літній школі в хорватському Задарі, де вони познайомились з тодішнім президентом ANSE – Зійтце де Рузом (Нідерланди).


2014
Третя спроба спільними зусиллями залучити до освіти нових учасників.
Після заснування Валерієм Бессарабом, Оленою Добродняк та Вікторією Слюсаренко ГО «Українська спілка супервізії та коучингу» відбулися перші спонтанні збори, де започаткувалося формування УССК з метою отримання асоційованого членства в ANSE.

2013
Друга спроба Елізабет Альдер спільно з Вікторією Слюсаренко та Оленою Добродняк зібрати навчальну групу з системного коучингу серед психотерапевтів УСП під егідою Секції системної сімейної терапії.

2007
Перша спроба Елізабет Альдер (теж з Відня) започаткувати освітній проект з коучингу в Україні, яка теж заблокувалась. Учасниками цієї навчальної групи вже тоді були Олена Добродняк і Валерій Бессараб, які згодом стали співзасновниками УССК.

2005
Вікторія Слюсаренко і Ольга Пашко запрошують з Відня тренерів із системного коучингу Томаса Гансмана та Ірену Катцлер у Львівський інститут менеджменту (ЛІМ). Ця ініціатива мала нетривале продовженняу формі модуля з системного коучингу в рамках програми ЛІМ з МБА, який за кураторства Ольги Пашко провели Олена Добродняк і Вікторія Слюсаренко, однак далі цей проект не розвинувся.