Щербина Наталія

Електронна скринька: spt.shcherbyna@gmail.com
Телефон: +38 050 335 94 94
Мови: Українська, Російська

Тема випускної роботи:

Використання інструментів супервізії та коучингу для профілактики та подолання наслідків професійного вигорання в організації

Абстракт: В роботі представлені теоретичне узагальнення, обгрунтування та модель вирішення проблеми профілактики та подолання наслідків професійного вигорання в організації. Апробація моделі проводилася на базі соціальної служби України.

Складність життєвих ситуацій клієнтів, низькій соціальний статус професії «соціальний працівник» у суспільстві, відсутність сформованої системи супервізійної підтримки фахівців призводять до накопичення «втоми від співчуття» та загальної робочої напруги. Все це сприяє розгортанню процесу вигорання спеціалістів. Авторська супервізійна програма, запропонована у цій роботі, має на меті подолання стигматизації явища «професійного вигорання», сприяє активному усвідомленню впливу міжособистісних відносин у колективі як на розгортання вигорання, так і на купіювання цієї деструкції. Результатом апробації запропонованої корекційної програми є зниження рівня професійного вигорання та тривожності працівників соціальної служби, що вказує на її ефективність та доцільність використання інструментарію супервізії та коучингу для профілактики та подолання наслідків професійного вигорання в організації.

Кваліфікація:

  • Психолог (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова)
  • Травматерапевт (REGENT UNIVERSITY (USA – Ukraine) – School of Psychology & Counseling. Міжнародна післдипломна програма з консультування та травмотерапії
  • Системний сімейний психотерапевт (УСП)
  • Тренер соціально-психологічного тренінгу (Київська школа тренерів соціально-психологічного тренінгу (СПТ)
  • Системний коуч, супервізор (ANSE-Standart).

Професійна спрямованість:

  • Супервізія організаційної та командної взаємодії (групова та індивідуальна робота)
  • Управлінське консультування; консультування бізнес-пар (керівник – заступник)
  • Профілактика та подолання наслідків професійного вигорання
  • Розробка та впровадження в організації програм підтримки співробітників компанії (Employee Assistance Programs: мental health and emotional wellbeing for business)
  • Тренінгова спеціалізація: ефективна комунікація в бізнесі (тренінги з продажу – 4 рівня складності; управління персоналом – 5 рівнів складності); управління часом та прокрастинацією; подолання наслідків професійного стресу – професійного вигорання (комплексний підхід)

Мені довіряють: БФ «ВІДРОДЖЕННЯ», «UNIQA», «Просто-страхование», «Квазар-Микро», «Фармак», Радио «Мелодия», «AXA-страхування», «EUROlife care», European Business Association, SANOFI, Porsche Finance Group, Topiar, «Цифрал – Сервис – Украина», “Автосоюз» etc.

Київ