Кривенцева Юлія

Електронна скринька: yulyakriventseva@gmail.com
Телефон: +38 050 440 36 24 , +38 050 440 46 24
Мови: Українська, Російська, Англійська, Польська

Освіта: два університетські дипломи з гуманітарних галузей 1998, 2003 р.

Постійне підвищення кваліфікації: технології роботи з групою, коучинг, супервізія, організаційний консалтинг.

Досвід:

Я сертифікований бізнес тренер, фасилітатор, коуч та організаційний консультант.

З 2003 року я успішно створюю та проводжу комплексні, багатомодульні тренінгові програми та консалтингові проекти для учасників з різних рівнів організації, модерую командні сесії, сесії стратегічного планування, проекти з оцінки та розвитку команд в Україні, Росії, країнах Східної Європи.

Моя практика базується на всебічному розумінні організаційного середовища. Мій досвід та професійна етика сформувалися в співпраці з міжнародними та вітчизняними організаціями з галузей виробництва, автомотів, сервісу, B2B, рітейлу, ІТ, агросектору, комерційного банкінгу, фарми, енергетики, громадських організацій та НГО.

У своїй роботі з групами я фокусуюсь на управлінні груповою динамікою з метою створити простір, що дозволяє учасникам розробити власний спосіб набуття та втілення вмінь та досвіду в процесі досягнення цілей навчальних та розвиваючих проектів. Я задаю питання та будую комунікацію з групою так, щоб показати учасникам більш широку перспективу. Мої клієнти говорять, що я практикую інноваційний, мотивуючий, глибокий за змістом, чітко структурований спосіб проведення розвиваючих командних проектів.

Я бачу інструменти та етику супервізії та коучингу в організації як надихаючі та комплексні практики, що дозволяють інтегрувати експертизу і створити разом з учасниками глибокий та багатозначний досвід для їхньої організації

Моя ціль та амбіція – зробити проекти з супервізії та коучингу головним напрямком моєї професійної активності.

Київ