Абраменко Марина

Електронна скринька: m.abramenko@outlook.com
Телефон: +38 095 718 22 89
Мови: Українська, Російська

Перша освіта – медична, спеціалізації психіатрія, психотерапія, організація та управління охороною здоров’я. Професійний шлях починала в 1994 р. на посаді психіатра в профільному стаціонарі, згодом працювала на керівних посадах в закладах системи охорони здоров’я України, з 2003 року маю ліцензовану приватну медичну практику. В психотерапії надаю перевагу психодинамічному підходу в контексті аналітичної психології та психоаналізу.
Природнім продовженням практики психотерапії став інтерес до коучингу та інших форм роботи з психічними процесами в соціальному, професійному контексті. Відтак з 2008 р. почала працювати з організаціями в напрямках командоутворення, підвищення продуктивності комунікацій, зниження стресу та подолання конфлікту, супроводження організаційних змін, розвитку та покращення якостей топ-менеджера та інших.
Подальша освіта – в системі супервізії, беру участь в освітньому проєкті для супервізорів та групових психотерапевтів Львівського психоаналітичного інституту, також в освітній програмі ANSE в Україні «Супервізія та коучинг в контексті організації».

Член УССК, УСП

Київ